Jeonbuk Hyundai Motors0
54 min. , 2. Half
CSKA Sofia0
Mosaset Al Bireh
In Play
Shabab Al Khaleel
2Al Wahda Abu Dhabi
2. Half
1Al Fujairah
1Bamboutos FC10
46 min. , 2. Half
0Colombe du Dja et Lobo00
Cracovia Krakow
2. Half
FC Sochi
GKS Katowice0
12 min. , 1. Half
Slask Wroclaw0
2Crystal Palace U2311
94 min. , 2. Half
3Cardiff City U2303
1Steenberg Utd.10
84 min. , 2. Half
0Uthongathi00
0Tonnerre Club de Yaounde0
45 min. , Halftime
2Union Douala2
0Táborsko
In Play
1Dukla Praha
Crvena Zvezda0
42 min. , 1. Half
Vardar Skopje0
1Al Ahli
2. Half
0Hatta Dubai
3NK Solin
2. Half
1RNK Split
Chebba01
90 min. , 2. Half
ES Tunis11
2Piast Gliwice2
40 min. , 1. Half
0Shakhtyor Soligorsk0
Nea Salamis0
Not started
Pafos FC0
1Al Ahli Dubai10
End
0Hatta00
Sochi0
59 min. , 2. Half
Cracovia Krakow0
1Jabal Al Mukaber10
95 min. , 2. Half
1Shabab Al Am'ari01
2Crystal Palace U23
In Play
3Cardiff City U23
1NK Sesvete
2. Half
1NK Dugo Selo
1Bright Stars20
81 min. , 2. Half
1Maroons10
2Ludogorets Razgrad
2. Half
0Kairat Almaty
1Zorya Luhansk
1. Half
0Vozdovac Belgrade
Al-Markhiya Sports Club0
25 min. , 1. Half
Al Kharitiyath0
1SC Villa Jogoo01
94 min. , 2. Half
0Jersey Express SC00
1Ternana01
53 min. , 2. Half
0Catania00
1Kastrioti Kruje0
In Play
3KF Tirana0
1Ternana
2. Half
0Catania
0APOEL Nicosia0
1. Half
1Apollon Limassol0
1Chebba
2. Half
2Espérance Sportive de Tunis
2Fiorentina U1911
80 min. , 2. Half
1AC Milan01
2Stade Renard11
53 min. , 2. Half
1Young Sports10
Al Birah0
94 min. , 2. Half
Shabab Al Khaleel0
0Delhi Dynamos00
52 min. , 2. Half
3FC Goa30
3Opava
In Play
0ViOn Zlate Moravce
1Kabwe Warriors01
90 min. , 2. Half
1ZESCO United01
2SV Ried
2. Half
1Nitra
0KS Lushnja
In Play
1KS Kukesi
Al Masry0
14 min. , 1. Half
El Gouna0
4Teplice
In Play
1AS Trencin
Bristol Rovers Reserves0
48 min. , 2. Half
AFC Bournemouth Reserves0
1Tonnerre Yaounde10
52 min. , 2. Half
1Fovu Club10
2Gor Mahia11
93 min. , 2. Half
1Sofapaka Nairobi10
2Al Wahda Abu Dhabi02
End
1Dibba Al Fujairah01
0Delhi Dynamos
2. Half
3FC Goa
1AS Trencin01
90 min. , 2. Half
4Teplice22
1Córdoba CF U191
9 min. , 1. Half
0Malaga U190
Al-Markhiya Sports Club
1. Half
Al Kharitiyath
Hibernians FC Paola
In Play
Mlada Boleslav
2Kabwe Warriors
2. Half
1ZESCO United
2Gor Mahia
2. Half
1Sofapaka FC
1Feutcheu FC01
50 min. , 2. Half
0Cotonsport00
1Wacker Innsbruck
In Play
2Wolfsberger AC
1Sanremo
2. Half
0Folgore Caratese
0Al Nasr U21
2. Half
1Al-Wasl U21
1Myrtille Georges672
3. Set
1Zavatska K.763
0Alejo Lorenzo Lingua Lavallen03
2. Set
1Kirchheimer Strong62
1Gianluigi Quinzi6
2. Set
0Eduard Esteve Lobato4
0Ovcharenko Ekaterina15
2. Set
1Sakellaridi Sapfo66
0Kopp Sandro43
2. Set
1Alcaraz Garfia Carlos64
Raluca Georgiana Serban2
1. Set
Anna Zaja3
Enzo Couacaud0
1. Set
Arthur Rinderknech0
1Kilani M.161
3. Set
1Giacomo Dambrosi635
1Wilson Leite60
2. Set
0Mejia Nicolas41
1Eleveld Justin75
2. Set
0Mert Naci Turker54
Cem Ilkel3
1. Set
Danilo Petrovic2
Victoria Rodriguez6
1. Set
Aikawa Mayuka6
0E. Vanlangendonck30
2. Set
1Kukharchuk N.62
0Rowland Phillips6
2. Set
1Johan Nikles7
0Tang Qianhui32
2. Set
1Craciun Georgia Andreea62
1Cengiz B.631
3. Set
1Hazawa Shinji365
1Andrej Martin63
2. Set
0D. Hidalgo31
1Gabriela Ruse Elena611
3. Set
1Arantxa Rus465
Stefan Seifert4
1. Set
Briand Jurgen3
1Alexey Vatutin661
3. Set
1Jacquet Kyrian720
Meligeni Rodrigues Alves Felipe0
1. Set
Gianluca Mager1
1Maximiliano Estevez62
2. Set
0M. Spec40
M. Noel3
1. Set
Zhu Am.4
66Marikina Shoemasters10153110
4. Quarter
68Emilio Aguinaldo College Generals11242112
11Hatay Buyuksehir Belediyesi Women11
6 min. , 1. Quarter
9MBA Moskwa Women9
73BC Novosibirsk19201321
4. Quarter
83Khimky Podmoskovie22181825
BC Novosibirsk19201317
40 min. , 4. Quarter
Khimky Podmoskovie22181821
41Universitet Yugra Surgut15188
6 min. , 3. Quarter
69MBA Moscow31317
66Marikina Shoemasters10153110
0 min. , 4. Quarter
67Batangas Team11242111
83Orman Genclik24171824
4. Quarter
59Olympiacos1816196
45Universitet Yugra Surgut151812
3. Quarter
69MBA Moscow31317
2Penzugyor26259
3. Set
0Volley Haasrode Leuven242314
0Halkbank Ankara1811
2. Set
1KS Jastrzebski Wegiel S.A.2513
2Cizre Bld1927252512
5. Set
2Niksar Belediye2529202111
2Avtomobilist Yekaterinburg020
3. Period
4Mamonty Yugry211
5Stalnye Lisy0203
Overtime
4Irbis Kazan0202
2Avtomobilist Yekaterinburg
3. Period
4Mamonty Chanty Mansijsk
Belye Medvedi
In Play
Chaika Nizhny Novgorod
Belye Medvedi0
Overtime
Chaika Nizhny Novgorod0
2Yuzhny Ural Orsk11
40 min. , Pause after 2. Period
3Chelmet Chelyabinsk12
21Universitet Izhevsk129
53 min. , 2. Half
31Lada Togliatti1714
6HC Potaissa Turda4
12 min. , In Play
5Dobrogea Sud3
26HC Dynamo Astrakhan1610
49 min. , 2. Half
26Spartak Moskva187
16Dinamo Sinara
In Play
24Astrakhanochka Astrakhan
16Dinamo Volgograd Women88
48 min. , 2. Half
22Astrakhanochka Astrakhan148
30BNTU BelAZ Minsk Region1513
56 min. , 2. Half
33Gorodnichanka1318
21Berestye Brest1110
55 min. , 2. Half
38HC Gomel Women2315
22Berestye Brest
In Play
40HC Gomel
4AC Diomidis Argous3
8 min. , In Play
5Pylaias4